מרפאת הוואדי שברחוב צהיון 18 בחיפה, הינה מרפאה עצמאית הפועלת במסגרת קופ"ח כללית. כבר יותר מ- 25 משרתת המרפאה המוערכת והוותיקה תושבים מחיפה, הקריות והסביבה לשביעות רצונם המלאה.

בראש מרפאת הוואדי עומד ד"ר זאהי סעיד, רופא משפחה ותיק ומנוסה, המשמש בתור סגן מנהל המרכז הרפואי העמק בעפולה, ובתור יועץ מנכ"ל הכללית לשיפור הטיפול הרפואי במגזר הערבי. ד"ר סעיד הינו בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון אשר שימש לאורך שנים בתפקידים בכירים במערך הבריאות בישראל, לרבות המנהל הרפואי של שירותי בריאות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. ביחד עימו כולל הצוות הרפואי של מרפאת הוואדי רופאים מומחים ברפואת משפחה וילדים בעלי ניסיון רב, וכמו כן נמנים על הסגל הרפואי במרפאה אחיות, אנשי סיעוד ומנהלה.

במרפאת הוואדי ניתן לקבל את כל שירותי הרפואה הראשונית לרפואה מונעת ולחולי. זאת לצד מגוון שירותים מיוחדים כדוגמת עירויי ברזל, וצוות סיעוד העובד לאורך היום, אחר הצהריים והערב. כמו כן, ליד מרפאת הוואדי מצוי בית מרקחת גדול שבו ניתן לרכוש תכשירים רפואיים ותרופות כל יום בשבוע, לרבות בשבתות וערבי חג.

המרפאה משתרעת על שטח של שלוש מאות מ"ר במבנה משופץ, מודרני ומרווח למען המטופלים. במבנה המחודש יש 4 חדרי רופאים, חדר אחיות עם 2 מיטות מתקדמות למתן טיפול ועירויים, וגם חדר המתנה נעים ולובי גדול. כמו כן, במרפאה מצוי כל המכשור והציוד הדרוש למתן טיפול רפואי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

במרפאת הוואדי שמים דגש על רמת השירות הגבוהה, הנוחות והזמינות לכל המגזרים ולכל הגילאים. תודעת השירות במרפאה מתבטאת בין היתר בתחומים הבאים:

  • גמישות בשעות – צוות המרפאה יכול לעבוד מעבר לשעות הפעילות הרגילות, אל תוך הלילה, על מנת להתאים לצרכיהם של קהלים שונים כמו אנשים עובדים.
  • פעילות בכל הימים – מרפאת הוואדי עובדת בכל ימות השבוע לרבות שבתות, ימי שישי וערבי חג.
  • עזרה לכל מטופל – צוות המרפאה עוזר למטופלים בהקדמה של בדיקות ותורים, בתיאום פגישות עם רופאים ומומחים, בביקורי בית ועוד.
  • מענה בכל שפה – הצוות הרפואי והאדמיניסטרטיבי דובר עברית, ערבית ורוסית.
  • היכרות אישית – במרפאת הוואדי מכירים לעומק את המצב הרפואי והאישי של כל מטופל וניתן מענה הולם לצרכיו.

כאמור, מרפאת הוואדי נמצאת ברחוב צהיון 18 בחיפה, כאשר ההגעה אליה אפשרית היישר מהכביש הראשי ובאזור ניתן למצוא חנייה בשפע. כמו כן, המעוניינים יכולים להחנות את רכביהם בחינם בחניון סמוך, עימו יש למרפאה הסכם.

סגירת תפריט